Sertab

Щоб більше ніхто не сумнівався, що Турція – європейська країна. Кого цікавить культура, коли йдеться про політику? Власне, це не так важливо, адже мова про музику “Everyway That I Can” – пісню, зроблену на основі східних мотивів, виконану турчанкою, АЛЕ: по-перше, англійською мовою, а по-друге, турчанка все-таки – переможиця головного європейського пісенного конкурсу. А східні мотиви в кліпі… так, екзотика для красивого відео та семпли для різноманітності. Бутафорія, одним словом.
Та слід сказати, бутафорія дуже красива. Професійні декоратори попрацювали. Так зробили свою справу, що й саму Sertab переконали. Посадили європейську жінку в екзотичну східну клітку, а вона й заспівала під чин оздобі. Мовою європейською, та серцем турецьким – з завиваннями, з давно забутою Європою пристрастю, з оскоминою в серці, адже сумніви в коханні не можуть бути солодкими. Хіба можна співати про любовні переживання зі звабливою посмішкою, як це роблять численні західні бойз- та гелз-бенди? Ні, якщо Sertab переживає в пісні, то її обличчя виражає готовність вчинити будь-яке безумство, аби тільки не бути кинутою.
Якісний оригінальний звук, не схожий на стандартну попсу і воістину чудесне виконання – зона гарячої ротації М1 з радістю розкриває ефірні обійми для “Everyway That I Can”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com