мадонна: європейські канікули

минулого уїк-енду всесвітнє концертне турне мадонни, яке отримало назву re-invention world tour докотилося до європи. першими побачити шоу уславленої виконавиці пощастило британцям, саме з їхньої країни мадонна розпочала європейську частину туру. до програми турне увійшли найпопулярніші хіти виконавиці, які пройшли випробовування чартами та теле- радіо ротаціями. готуючи концертний матеріал, мадонна не зважала на актуальність, тому під час її концертів почути можна буде не лише останні твори, а й витримані часом - тобто все, що робила вона з часів альбому ‘holiday’ аж до останньої на сьогодні роботи за назвою ‘american life’.
організатори британської частини туру мадонни незважаючи на таку кількість бонусів переймалися через досить високу ціну на квитки, яку встановила панянка. проте, концерт у манчестері, що відбувся минулими вихідними, довів, що прима, як і раніше збирає стільки людей, скільки може вмістити зала. і глядачі на її присутність реагують адекватно.

останній британський концерт мадонни заплановано на 26 серпня на лондонському стадіоні гемблі. після цього поп-діва зі своїм re-invention тур відвідає ірландію, столицю франції та ще кілька європейських міст.завершиться турне у лісабоні, португалія.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com