Jennifer Lopez

Якщо для звичайною людини в звичайному житті дуже важливо, щоб слова не розходилися з ділом, то в піднебессі зіркового життя все, як у задзеркаллі. Слова – окремо, діло – теж окремо.
От нова цікава пісня від латиноамериканської (хоча й народженої в Нью-Йорку) красуні Дженіфер Лопес “I’m Glad”. Її основний зміст – про радість від того, що вона має кохання. А про яке кохання може співати Джей Ло, як не про свого нареченого Бена Афлека? (Благо, завдяки нашим новинам, ви знаєте про це все – навіть, скільки разів на тиждень шлюбний контракт зобов’язуватиме Афлека займатись з дружиною сексом.) Звісно, лише про нього. То як же мали дістати Дженіфер папарацці, щоб замість Бена другою головною дійовою особою кліпу “I’m Glad” (окрім самої красуні) стала її ж п’ята точка??!
Цей кліп про те, що “нічого виглядати в фотооб’єктив мій товстий зад”. Джей Ло його не соромиться – вона ним пишається! А тому й виставляє на показ у найрізноманітнішій деталізації. Дивіться, на що він здатен! Хіба під силу чиємусь іншому заду таке виробляти? Прогляньте кліп і дружно пошліть подумки Дженіфер відповідь: ЗВІСНО, НІ! Прем’єра “її радості” і “її приваби” “I’m Glad”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com