Celine Dion

Не потрібно бути істориком музики, щоб впевнено сказати, що всі пісні та кліпи Селін Діон – про кохання. Не потрібно бути пророком, щоб передбачити, що всі її майбутні пісні та кліпи також будуть на цю тему. Не потрібно бути циніком, щоб назвати Селін Діон “зацикленою на вічному мотиві”. Просто непотрібно її так називати.
Розростися озлобленості з цього приводу і плюнути в екран “Дістала!!!” не дає величезна повага, яку викликає ім’я і талант Селін Діон. А також розуміння того факту, що в кожній новій пісні про кохання вона абсолютно щира – на відміну від більшості інших поп-виконавців, які переважно експлуатують цю ж тему.
І щоразу співаючи про кохання, яке освітлює життєвий шлях в мороці світового зла, Селін на власному досвіді знає, про що вона співає. І співаючи про одне-єдине кохання довіку в пісні “One Heart”, вона бачить перед собою того, хто дав їй підстави на це твердження. Рене Анжеліл – її одвічний продюсер, людина, яка зустріла Селін ще підлітком і дбайливою рукою виплекала її талант, зробивши зіркою світового класу. А дочекавшись її повноліття, Рене одружився із Селін, і з того часу вони нерозлучні і незмінно щасливі одне з одним. Казка, в якій і народжується кожна нова пісня Селін. Прем’єра “One Heart”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com