madonna: найкраще - дітям!

мадонна активно працює над реалізацією свого літературного таланту. днями у нью-йорку виконавиця презентувала чергову книжку для дітей власного авторства, яка отримала назву “lots of cash”.

мадонна: це весело - писати книги, я люблю писати для дітей, тому що, знаєте, можна повністю використовувати власну уяву, і порушувати усі правила, діти - набагато відкритіша аудиторія, ніж дорослі.

черговий опус співачки присвячений прописній істині про те, що не в грошах щастя, справжні цінності на кшталт любові та дружби купити неможливо. цей літературний твір вже п’ята книга у бібліографії мадонни, і зупинятися вона, вочевидь не збирається ані у літературній діяльності, ані в музичній.

мадонна: я вже написала продовження “англійських троянд” і я збираюся продовжити цю серію книжок, крім того я також працюю над своїм наступним альбомом.

варто зазначити, що уcпіх мадонни-письменниці ненабагато менший, ніж успіх мадонни-співачки, її книги, перекладені майже 40 мовами, продаються дуже навiть непогано у більш ніж 110 країнах. коли ж прихильники співачки матимуть змогу почути її новий пісенний матеріал - невідомо.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com